Skip to main content

Quaser Belgelendirme Hakkında

QUASER Belgelendirme, konusunda uzman kadrosuyla, Türkak Akreditasyon’lu belgelendirme, periyodik kontrol ve eğitim faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulmuş bağımsız ve tarafsız özel bir kuruluştur. QUASER belgelendirme, faaliyetlerini gerçekleştirirken, hizmet sunduğu şirketlerle yakın iş ortaklığı anlayışı ile “Kalite ve Müşteri Memnuniyeti” odaklı çalışmalarla işin daha ileriye götürülmesini hedef edinerek, Türkiye’deki firmalara daha etkin hizmet vermek amacı ile kurulmuştur.

TS EN ISO/IEC 17021-1, TS EN ISO/IEC 22003, TS EN ISO/IEC 27006 ve TS ISO 50003 sistemleri doğrultusunda Kalite, Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği, Bilgi Güvenliği, Gıda Güvenliği, enerji Yönetim sistemleri ve Periyodik Kontrol/Muayene alanlarında faaliyeti olan firmalara hizmet vermektedir.

QUASER Belgelendirme, kendisine müracaatta bulunan tüm kuruluşlara; tarafsız, güven verici politikalar ve çalışma prosedürleri ile hizmet sunmaktadır. Faaliyet gösterdiği coğrafi sınırları içerisinde faaliyetlerinden kaynaklanan yükümlülüklere karşın hizmet sunduğu paydaşları risk temelli yaklaşımı ile mesleki sorumluluk sigortası kapsamında güvence altına almıştır.

QUASER Belgelendirme, şirket politikaları doğrultusunda oluşturulan prosedürler, tarafsızlık ve şeffaflık ilkesi ile yönetilmektedir. Deneyimli uzman kadrosu, müşteri odaklı yaklaşımı ve kaliteden ödün vermeyen bakış açısıyla etik ve ilkeli çalışma prensipleri doğrultusunda Türkiye’nin önde gelen en saygın firmalarına katma değer sağlamak amacıyla hizmetlerini yürütmektedir.

şu an çevrimdışısınız.

WhatsApp'tan ulaşın