Skip to main content

KALDIRMA VE İLETME EKİPMANLARI

İş sağlığı ve güvenliği kanunu gereğince kaldıraçlar ve taşıyıcı ekipmanlar resmi olarak belirtilen taşınabilir ağırlığın 1.25 katını taşıyacak dayanaklılığa sahip olması gerekmekte.

DETAYLI İNCELE

BASINÇLI KAP VE TESİSATLAR

Basınçlı kap ve tesisatlar, bakım ve onarımı yapılmadığında sızma ve patlama potansiyeli bulunan ve tehlike arz eden araçlardır. Bu patlamalar hem çalışan sağlığına hem de üretim bandına zarar verip işletmeler için ciddi maddi kayıplara yol açabilir.

DETAYLI İNCELE

RAF KAPASİTE HESAP VE KONTROLLERİ

Depo ve lojistikte, depolama için vazgeçilmez bir eleman olan depo rafları zarar gördüğünde hem taşıdığı ürüne zarar vermekte ve işletmeyi zarara sokmakta hem de depo çevresinde çalışan işçiler için bir iş güvenliği tehdidi oluşturmaktadır.

DETAYLI İNCELE

MEKANİK TESİSATLAR

Mekanik tesisatlar günümüz işletmelerinin hemen hemen hepsinde bulunan gerekli tesisatlardır. Sulu yangın söndürme tesisatları acil durumlarda hayati bir önem taşımakta, büyük maddi kayıpların önüne geçmektedir.

DETAYLI İNCELE

İŞ MAKİNALARI

Yapılan işte hem zamandan hem paradan tasarruf ettiren iş makineleri, zaman zaman doğanın etkilerine ve insan kaynaklı hatalara karşı yenik düşmekte; mevcut arızalar tespit edilmediğinde daha büyük arızalara…

DETAYLI İNCELE

ELEKTRİKSEL KONTROL VE ÖLÇÜMLER

Elektronik parçalar günümüzde her türlü nesneye, alete, mekanik cihaza entegre olup hayatımızı kolaylaştırmakta, yapılan işi kolaylaştırmakta, birim zamanda yapılan işi arttırıp ürün ve hizmet maliyetlerini düşürmektedir.

DETAYLI İNCELE

şu an çevrimdışısınız.

WhatsApp'tan ulaşın