Skip to main content

ISO/IEC 27001 BİLGİ GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

Bilgi; yazı ile, elektronik ortamda, söz ile ve birçok ortamda saklanabilir. Günümüzde bilgi maddi bir değerle ölçülemeyecek kadar önemli bir pozisyona gelmiştir. Teknolojinin gelişmesi ile bilginin güvenliği büyük bir tartışma konusu haline gelmiştir. İşte bu gelişimler ve yeni doğan tehditler yüzünden bilginin güvenliğinin sorgulanması ve kontrol edilmesi gerekmektedir. ISO27001 bilgi güvenliğinin sağlanması, bilgi ile ilgili varlıkların korunması ve müşterilere güven duygusunun verilmesi amacıyla oluşturulmuş yönetim sistemidir.

Bu sisteme sahip işletmeler, müşteriye güven duygusu verir. İçinde bilgisayar bulunan bilgi saklama ağları ve sistemlerinin gizlilik ve bütünlüğünü koruyan dış tehditlere ve sabotaj ihtimaline karşı güvence sağlayan sistem, bilgi güvenliği yönetim sistemidir.

Bilgi çağında işletme verilerinize önem veriyorsanız, işletmenizin içindeki bilgi varlıklarının değerinin farkına varmak ve bunları güvence altına almak istiyorsanız ISO 27001 hakkında daha fazla bilgi almalısınız. ISO 27001 hakkında detaylı bilgi almak ve teklifler için hizmet başvuru formunu doldurunuz.

ISO/IEC 27001 Belgelendirme Hızlı İletişim Formu

    şu an çevrimdışısınız.

    WhatsApp'tan ulaşın