Skip to main content

HELAL GIDA

emiz ve hijyenik gıdaya ulaşım herhangi bir insanın en temel hakkıdır. Tabi dinimizce bazı yükümlülüklerimiz vardır. Bu yükümlülükler arasında helal gıda büyük bir önem taşımakta ve hal böyle olunca Helal Gıda sertifikası ülkemizde büyük bir gereklilik haline gelmiştir.

Sadece ülkemizde değil Müslümanlar helal gıda konusunda diğer İslam ülkelerinde hep özenli davranmaya çalışmaktadır. Bütün Müslümanlar helal gıda konusunda hassas olmaya davet ediyoruz.

Helal gıdalar hem hijyenik olarak üretilmekte dağıtım ve lojistikte insanı haklar ve hijyen kuralları gözetilmektedir. Üretim insanca yapılıp canlılar acı çektirilmeden gerçekleştirilmektedir. Hal böyle olunca Müslümanlar için gereklilik olan helal gıda ihtiyacı helal gıda sertifikası ile giderilmektedir.

Hijyen ve ahlaki acıdan yükümlülükleri yerine getirilen ürünler raflarında yerini almakta ve bütün insanlığa sunulmaktadır. Hem hijyenik hem de ahlaki olarak üretilmesi nedeniyle sorumluluk sahibi gayrimüslimler içinde alternatif bir besin kaynağıdır. Gıda konusunda her türlü hilenin yapıldığı her şeyin içine her türlü kimyasal ve hayvansal katkının katıldığı şu dönemde helal gıda ürünlerini tercih etmeye daha çok dikkat etmeliyiz.

Helal Gıda Sertifikası hakkında detaylı bilgi için web sitemizdeki formu doldurun. Sizi arayalım.

Helal Gıda Sertifikalandırma Hızlı İletişim Formu

    şu an çevrimdışısınız.

    WhatsApp'tan ulaşın