Skip to main content

ISO 20000-1 BİLGİ TEKNOLOJİLERİ HİZMET YÖNETİM SİSTEMİ

Günümüzde bilişim teknolojileri gerek iş hayatında gerekse gündelik hayatta büyük kolaylıklar sağlamaktadır. İş hayatındaki verilerin sanal ortamlara aktarılmasıyla güvenlik problemleri ortaya çıkmış ve güvenlik büyük bir sorun haline gelmiştir.

Paketler halinde internette dolaşan verilerimiz kötü niyetli kimselerin eline geçtiğinde aleyhimize kullanılabileceği için bunun önüne geçmek için güvelik sistemleri oluşturulmuştur. Ayrıca her gün kullanıcı sayısı artan internet pazarına giriş yapmak diğer kuruluşlarla rekabet imkanınızı artırarak daha çok kar etmenizi sağlayacaktır. Bu konu hakkında ISO 20000-1 standarttı oluşturulmuştur. Bu standart müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini, performanslarını sürekli olarak geliştirmelerini, ilgili sektörü yönetmek ve geliştirmekte hangi yönetmeleri kullanmaları gerektiğini konusunda yol gösteren bir standarttır.

ISO 20000-1 Standarttı müşteri ihtiyaçlarını doğru belirleyerek uygun ve zamanında destek vermenizi sağlar. Zaman tasarrufu, güvenlik ve masraflarda uygunluk sağlar. Kaynaklarınızı daha verimli ve etkili kullanmanızı sağlar. Bilişim risklerini ve karmaşıklığını minimuma indirir.

ISO 20000-1 Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetim Sistemi Standardı, bütün işletme ve sektördeki firmalara uygun bir standarttır.

ISO 20000-1 Sertifikası hakkında detaylı bilgi için web sitemizdeki formu doldurun. Sizi arayalım.

ISO 20000-1 Belgelendirme Hızlı İletişim Formu

    şu an çevrimdışısınız.

    WhatsApp'tan ulaşın