Skip to main content

ISO 22301 TOPLUMSAL GÜVENLİK VE İŞ SÜREKLİLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ

İşletmemizde karşılaşacağımız sıkıntılı durumlar bizi büyük maddi kayıplara uğratmaktadır. Bunun önüne geçmek için ISO 22301, 160 ülke tarafından onaylanmış, BS 25999 iş standartlının yerine geçmiş güncel ISO standartlıdır.

ISO 22301 işinizin işleyişini bozabilecek beklenmedik gelişmelere karşı sizi koruyup, bu beklenmedik gelişmelerin ihtimalini en aza indirir. Şayet bu beklenmedik durum gerçekleşirse de şirketinizi veya işletmenizi eski haline çevirmek için bir yönetim sistemidir. Böyle bir durumda kritik işlemlerin her zaman çalışmasını temin eder. Çalışanlar, müşteri ve hissedarların şirkete risk durumunda olan güveni artar. İşletmemizin saygınlığı ve markalarımızın marka değerini korur.

ISO 22301 bunları iş sürekliliğini sağlamak için gerekli planları yaparak, riskleri azaltarak, korumaları artırarak, incelemeleri ve geri dönüşleri düzgün bir şekilde inceleyerek en iyi yönetim sistemini sunar.

ISO 22301 Toplumsal Güvenlik ve İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Standardı, farklı kuruluşlar farklı işletmeler için sektör, çalışan organizasyonuna tamamen veya bazı sektörlerde kısmen uygulanabilecek bir standarttır. Organize ve maksimum güvence altında çalışmak bütün işletmelerin en doğal hakkıdır.

ISO 22301 Sertifikası hakkında detaylı bilgi için web sitemizdeki formu doldurun. Sizi arayalım.

ISO 22301 Belgelendirme Hızlı İletişim Formu

    şu an çevrimdışısınız.

    WhatsApp'tan ulaşın