Skip to main content

ISO 50001 ENERJİ YÖNETİM SİSTEMİ

İşletmelerin en büyük harcama kalemlerinden birini enerji oluşturmaktadır. Enerji verimliliği hem işletmeler açısından hem de her geçen yıl bilinçlenen tüketici tarafından daha çok önem kazanmaktadır.

Bu enerji tüketimi / ürün performansı meselesi, uluslararası anlaşmalara konu olmuş durumdadır. 60 farklı ülke enerji tüketimini azaltmak için bu sistemler üzerinde çalışmakta, bu sistem ayrıcalığıyla enerji maliyetlerini düşürmekte ve çevreye olan sorumluluklarını yerine getirebilmektedir.

Enerji tüketimini azalttığınızda karbon ayak izinizi küçülterek doğaya verdiğiniz zararı minimum seviyeye çekebilir, aynı zamanda israfı azaltarak enerji maliyetlerini düşürebilir ve harcamanızı bir plana sokabilirsiniz. Böylece hem çevreye verilen zarar azalır hem de kârınız artar. Sonuç olarak firmanızın itibarı güçlenirken marka değeriniz artar. Bilinçli tüketicilerin ürününüzü tercih etmesi için kendilerine bir sebep daha verirsiniz.

Siz de enerji harcamalarınızı düşürmek ve karbon ayak izinizi küçültmek istiyorsanız ISO 50001 enerji yönetim sistemi hakkında daha detaylı bilgi almalısınız. Bilgi ve teklifler için hizmet başvuru formunu doldurunuz.

şu an çevrimdışısınız.

WhatsApp'tan ulaşın